Blog

Evinizin Havasını Değiştirecek Koltuk Takımı Modelleri

urun-paris-koltuk-takimi-06.jpg

Bir eve adımınızı atar atmaz göze çarpan mobilyalardan birisi koltuk takımlarıdır. Tüm evi temsil eden ana mobilya olduğunu söylemek de yanlış olmaz! Bir misafir olarak ağırlandığımız yer yine koltuk takımlarıdır. Dolayısıyla rahatlık, şıklık, kalite kullanışlılık gibi bir çok özelliği de bir arada bekleriz. Günlük hayatımızda sıklıkla kullanılan mobilyalardan biri olan koltuk takımları yaşam standartlarına ayak uydurabildiği kadar dekorasyona da bir o kadar uyum sağlamalıdır. Zira oturma odasında oldukça büyük bir yer kaplayan koltuk takımlarının dekorasyonu tümüyle etkilemesi kaçınılmaz! Kullandığınız oturma grubu dikkatleri toplayarak estetik ve ferah bir alan yaratmanızı sağlayabilir. Tabii eğer doğru tercihi yapabilirseniz! Aranızda yanlış tercihi yaptığını düşünenler olabilir. Endişelenmeyin! Bu yazımızda sizler için dekorasyonunuzu tamamıyla değiştirecek bir yenilikten bahsediyoruz!

Henüz yeni bir ev dekorasyonu oluşturuyor veyahut da mevcut düzenden memnun kalmamış olabilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki oturma odasının havasını tamamen değiştirmeniz  yalnızca koltuk takımları ile mümkün! İlk olarak eğer duvar ünitesi, orta sehpa gibi diğer mobilyalara sahipseniz benzer bir tarzı koltuk takımında da yansıtmaya özen göstermelisiniz. Ardından yaşam standartlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve salon ölçüsüne göre en ideal koltuk takımını seçebilirsiniz! Şimdi sizler için koltuk takımı çeşitlerinden ve kullanım avantajlarından bahsedeceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım!

Koltuk Takımı Çeşitleri Nelerdir?

  • İkili Koltuk Takımı Modelleri: En çok tercih edilen koltuk takımı modelleri ikili modellerden oluşmaktadır. Eğer siz de geniş bir yelpazeye sahip bu modellere sahip olmak istiyorsanız ikili koltuk takımlarından tercih edebilirsiniz. Bir berjer veya puf ile takımı tamamladığınızda oldukça keyifli bir atmosfer oluşacaktır! Fakat bu tarz takımlar için daha geniş bir alana ihtiyaç olduğunu unutmayın! Aksi halde alanı daraltarak kaba bir görünüm yaratabilirsiniz…

 

  • Üçlü Koltuk Takımları: Özellikle kalabalık bir aileye sahipseniz mutlaka değerlendirmeniz gereken modellerden biri üçlü koltuk takımlarıdır. Son derece rahat ve geniş bir şekilde misafirlerinizi ağırlayabilir ve aile fertlerinizle beraber uzun vakitler geçirebilirsiniz. Üstelik yatak formunda kullanabilen koltuklardan tercih etmeniz halinde oturma odasını misafir odası olarak da değerlendirmek mümkün! E daha ne olsun?

 

  • Berjerler: Gelelim ikili koltukların vazgeçilmez parçalarından biri olan berjerlere. Kimi zaman takımın tamamlayıcı bir parçası olarak tekli koltuklara ihtiyaç duyulsa da bambaşka bir dekorasyon ortaya çıkartmanız da mümkün! Yalnızca karşılıklı iki berjer ve küçük bir sehpa ile kendinize kitap okuma köşesi oluşturabilir, dostlarınızla karşılıklı kahve yudumlayacağınız samimi bir alan yaratabilirsiniz. Üstelik oturma odasının havasını da son derece değiştirecektir!

 

  • L Koltuk Takımları: Son olarak modern tarz kullanışlı bir koltuk takımı çeşidinden daha bahsedelim. Köşe takımı olarak da bilinen L koltuk takımları son derece farklı tasarımlara sahip! Diğer koltuk takımlarına nazaran daha az yer kaplayan L koltuklar aynı zamanda olabildiğince fazla kişiyi ağırlayabilir. Sehpalı, ayrışabilir ve farklı stillilerde dekore edilebilir L koltuk takımları tam da farklı bir dekorasyon arayanlara!

En Şık Koltuk Takımı Modelleri Burada!

Son Derece Kaliteli Modeller!

Yorucu bir günün ardından dinlendiğiniz, keyifli sohbetler ve uzun film gecelerine eşlik eden, misafirleriniz için kurtarıcı bir görev üstlenen koltuk takımları evin en önemli mobilyası olmaya adaydır! Ve tabii bu denli önemli bir mobilyayı ise en kalitelisini tercih etmekte fayda var! Bu sayede uzun vadede kullanabileceğiniz konforlu koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz!

Farklı Seçenekleriyle Sizlerle!

Sizlere evinizin havasını tamamen değiştirecek göz alıcı modellerin adresini bulduğumuzu söylesek? Evet, yanlış duymadınız! Çeşitli dokularda ve kumaşlarda üretilen koltuk takımı modelleri arasından hayallerinizdeki koltuk takımına ulaşabilirsiniz! Oturma odanızın büyüklüğüne göre dilediğiniz ebatlarda siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yalnızca model seçmeniz yeterli, ardından tüm seçenekleri değerlendirebilirsiniz!

Fırsatları Kaçırmayın!

Bazen şık ve kaliteli bir ev dekorasyonu oluşturmak imkânsız gibi görünebilir! Çoğu zaman kaliteli ve özgün modeller bulunsa da yaşam standartlarınıza uyum sağlayamıyor olabilir. Hazza Concept koltuk takımları, duvar üniteleri, yemek odası takımları gibi çeşitli ürünlerde her bütçeye hitap etmekte! Online mağazamızı ziyaret ederek siz de kendi bütçenize uygun hayallerinizdeki mobilyaya kavuşabilirsiniz. Tabii fırsatları da kaçırmamalısınız!

 

Keyifli alışverişler dileriz!