Blog

Kullanışlı ve Şık Duvar Ünitesi Modelleri

urun-aden-duvar-unitesi-01.jpg

Sizin için bir mobilyadan beklenilen nedir? Dekorasyonunuzun kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Peki mobilya konusunda dikkat ettiğiniz en önemli özellik nedir? Eminiz ki burada bir çok özellik sayabiliriz. Üstelik hiçbiri birbiri arasında öne çıkan detaylardan olamayacak kadar önemli özellikler! Zira aldığımız mobilyanın olabildiğince çeşitli şekillerde işimize yaramasını, hem ekonomik hem kaliteli hem de şık olmasını bir arada istemek mümkün! Harika bir dekorasyon elde etmek ve uzun vadede kullanabileceğiniz mobilyalar seçmek istiyorsanız mutlaka kullanışlı ve şık modellere göz atmalısınız. Bu sayede aldığınız mobilya her ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda farklı stillerde de aynı şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır.

Şimdi söz konusu evin en önemli odası olan oturma odasında yine oldukça önemli olan duvar ünitelerinden bahsederek yazımızın ana konusuna gelelim. Bir diğer adıyla televizyon ünitesi olarak da bilinen duvar üniteleri karar verilmesi zor mobilyalardan bir tanesidir. Zira salonun en ilgi çeken eşyası olması da daha fazla dikkat etmenizi gerektiriyor diyebiliriz! Fakat endişelenmeyin. Bu yazımızda sizler için kullanışlı ve şık modellere ulaşmak için duvar ünitesi seçimini nasıl yapmanız gerektiğine ve bazı kaliteli duvar ünitesi modellerine yer verdik! Yazımıza devam ederek aradığınız ünite modelini bulabilirsiniz!

Dikkat; Duvar ünitesi hakkında daha fazla bilgiye erişmek için blog sayfamızı ziyaret edebilir “Eviniz ile uyumlu duvar ünitesi modelleri ve duvar ünitesi nasıl dekore edilir, 2023 duvar ünitesi trendleri nelerdir?” başlıklarına tıklayarak ilginizi çeken içerikleri inceleyebilirsiniz

Duvar Ünitesi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Uzun yıllar ilk günkü görünümünü koruyan, kullanışlı bir mobilyaya sahip olmak oldukça zordur. Yine de imkansız  olmadığını söyleyebiliriz! Bunun yanı sıra doğru duvar ünitesini seçmek için de dikkat etmeniz gereken birkaç nokta mevcut! Bu detaylara hemen birlikte göz atalım…

İlk Adım; Oturma Odanızda Aynı Stili Konuşturun!

Son derece kullanışlı ve sağlam duvar ünitesini bulduğunuza eminsiniz. Hatta elinizden geldiğince en kaliteli seçeneği tercih ettiniz. Fakat unuttuğunuz bir detay var! Mobilya şıklığını hiçbir zaman arka plana atmamalısınız. Zira uzun süre sizlerle birlikte olacak olan duvar ünitesi aynı zamanda estetik zevklerinize ve dekoratif ihtiyaçlara da hitap edebilir olmalıdır! Bu konuda ise izleyeceğiniz adımlar belli! Öncelikle duvar ünitesinin dekorasyonunuza uygun olup olmadığına emin olmalısınız. Örneğin modern tarzdan yana iseniz salondaki tüm mobilyalar da bu stile mutlaka ayak uydurmalı! Bu konudaki en önemli tavsiyemiz ile fonksiyonel duvar üniteleri tercih etmeniz! Yani ne demek istiyoruz? Aldığınız duvar ünitesi dilediğinizde spor şıklığına, dilediğinizde şaşaalı bir dekorasyona kolayca uyum sağlayabilir tercih edin. Bu sayede uzun yıllar kullanacağınız duvar ünitesi ile birden fazla dekorasyon ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz!

Ve İhtiyaçlarınızı Gözden Geçirin!

Sizlere yazımızın başında sormuştuk, bir mobilyadan- duvar ünitesinden beklentiniz nedir? Mutlaka alışveriş öncesinde kendinize bu soruyu sormalı ve planlamanızı oluşturmalısınız. Neticede herkesin ortak isteği “kullanışlı mobilya” olsa da bu oldukça kişisel bir durum olabilir. Kullanma amacınız yalnızca estetik görüntüsü ise son derece dekoratif duvar ünitesi modellerine göz atabilirsiniz. Estetik bir görünümün  yanı sıra çok amaçlı dolaba ihtiyacınız varsa dolaplı modeller sizin için daha kullanışlı olacaktır. Eğer yeterli alana sahip değilseniz ve yalnızca televizyonunuzu konumlandırmak istiyorsanız zarif televizyon sehpasını da mutlaka değerlendirmelisiniz! Yalnızca ihtiyaçlarınıza ve dekorasyon planınıza göz atmanız yeterli! İhtiyaçlarınız sizi nihayetinde en doğrusuna ulaştıracaktır!

Kullanışlı ve Fonksiyonel Duvar Üniteleri!

Hazır ihtiyaçlarınızdan bahsetmişken kullanışlı ve çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz bazı duvar ünitelerinden de bahsetmemek olmaz! Angel, Asya, Flora, Marcello duvar ünitesi modelleri dilediğinizde kitaplık olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Oldukça modern ve çeşitli özelliklere sahip bu duvar ünitelerini aynı zamanda dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Rio ve Aden duvar ünitesi modelleri ise rafların yanı sıra dolaplarla desteklenmiş kullanışlı modellerden bazıları! Aynı zamanda bir depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bu şansı değerlendirmelisiniz! Son olarak daha sade ve yer kaplamayan modeller için birer televizyon sehpası olan Bella ve Golden tasarımlarına göz atabilirsiniz. Aradığınızı bulacağına eminiz!

Birbirinden Şık Modellerin Adresi!

Şimdi sizlere harika bir haberimiz var! Birbirinden şık ve kullanışlı duvar ünitesi modellerini nerede bulabileceğinizi biliyoruz. İster oturma odalarınızda ister ofislerinizde ihtiyacınıza yönelik kullanabileceğiniz televizyon üniteleri Hazza Concept ile sizlerle! Birçok tarzda ve ebatlarda üretilen modeller yalnızca keşfedilmeyi bekliyor…

Keyifli alışverişler dileriz!